Bitcoin ethereum ve litecoin Türkiye’de oldukça yaygılaş’mış coinlerdir, fakat altcoinler çoğu türk borsasında olmadığı için türkiye’de olmadığı için bir çok yatırımcı altcoin almakta zorlanmaktadır.

HİTBTC

hitbtc dünyanın en büyük borsa sitelerinden biridir. alexa değeri globalda 3000’ci sırada olması kullanıcılarına ve yeni girecek yatırımcılarına güven kazandırıyor. Arada bazı sıkıntılar olması kullanıcılarını endişelendirse’de hitbtc borsasını kullanan şuanda 500.000’den fazla kişi olduğu için bu sorunlar olması normaldir.

HİTBTC’DEN NASIL ALTCOİN ALINIR ?

Öncelikle Türkiye’den aldığınız Bitcoin, Ethereum , Litecoin gibi coinleri Hitbtcye atmamız gerekmektedir. Burada yardımımıza Paribu , Koineks , Koinim koşuyor.

1- Hitbtcye Kayıt olduğunuzu ve koineks’den bitcoin aldığınızı varsayarsak hitbtcnin ana sayfasında +Deposit kısmına girin.

2- Koineks’den aldığınız bitcoini Koineks’deki bitcoin cüzdan yerine Hitbtc’de size verilen bitcoin adresini yapıştırıp göndermek istediğiniz bitcoini yazıp gönderiniz.

3- Hitbtc hesabınıza ortalama bir saat içerisinde düşer. Düştükten sonra Transfer kısmından sağ oka tıklayın. tıklayın.

4- Artık Trading Account kısmında bulunan bitcoin kadar altcoin alabilirsiniz. en solda Excange kısmına gelin.

5- Excange kısmından Instrument yerine almak istediğiniz coini yazın biz şuanlık wrc ile iş yaptığımız için wrc yazıyoruz.

6- Wrc yazdıktan sonra wrcye tıklayıp buradan Buy wrc yerinden bitcoin verip wrc alacağız.

Amount = alacağınız Miktar

Price = Alacağınız Miktara tekabül eden bitcoin.

Total = Toplam.

bu ayarları yapıp Altcoinizi alabilirsiniz. Sell kısmında ise aynı yöntem ile satabilirsiniz, Aslında bu kadar basit.

CEVAP BIRAKIN

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen Adınızı Girin