25 Aralık 2017 Tarihinde Wordcore(WRC) paylaşımı yapmıştık, bizimde yatırımımızın bulunduğu wordcore on günde bize beş kat kazandırdı. Aldığımızda 0.10$ Olan wordcore şuanda 0.50$ seviyesinde ve şubatta gireceği yeni borsalar ile değerinin 1$ ile 10$ olacağı ön görülüyor. Sizlere Yatırımınızı kısa süre içerisinde yükseltecek olan koinleri bu web sitesi aracılığı ile aktarmaya çalışıyorum.

STOX(STX)

Stox, açık kaynaklı, Ethereum tabanlı tahmini pazar platformu olup kullanıcıların belirli bir olay için kendi paylarını oluşturacak tahminlerini yapabildikleri bir platformdur. Şuanlık on bir tane borsada bulunması ve ortalama 58 milyon adet üretilecek olması şuan ki değerinin altında olduğunu gösteriyor.

Benimde 700$’lık yatırımım olduğu bu koin gelecek vaade’diyor diyebiliriz. 1.15$ civarlarında aldığım bu koin iki gün içerisinde bana %30 kaar bıraktı ve kazanç sağlamaya devam ediyor. Stox henüz ico döneminde iken bile tam 30 milyon dolar yatırım yapılmış ve ortalama 200.000 adet ethereum toplamış. 2018 Yılının en çok kazandıran coinlerinden biri olabilir. üç kat kazandırana kadar bozmaya da niyetim yok.

Bu web sitesi üzerinden yükselmesi planlanan coinleri paylaşmaya devam edeceğim takipte kalın. Stox Yükselir mi düşüncelerinizi yorum olarak yazmayı unutmayın…

Yatırım Tavsiyesi Değildir. 

CEVAP BIRAKIN

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen Adınızı Girin