Her Geçen gün hacmi ve değeri artan kripto paralara borsa yetişmek bilmiyor, İlk önce bittrex , bitfinex daha sonrasında binance’ninde alımlara kapattığı son günlerde kripto para yatırımına giren yatırımcılar borsa bulmakta zorlanıyor bu makalemizde yeni açılan ve en büyük ilk beş borsaya girmesi planlanan Kukoin borsanını inceleyeceğiz.

KuKoin Nedir ?

Kucoin, Binance , bittrex gibi bitcoin ve altcoinlerin alınıp satılabildiği bir borsadır. İşlem hacmi günlük 300 milyon dolara yakın hacmi olması güvenilir olduğunun kanaatidir.

Sitenin Arayüzü ve kullanımı oldukça gelişmiş olduğu için girişimcilerinin dikkatini çekmiyor değil, yapılan yorumlara göre şuan’lık en iyi borsa kukoin deniliyor.

Siteye Kayıt Olmak İçin Tıklayın.

Sitenin Artı Yanları.

Sitede referans kazancı sağlayabilirsiniz. Referansınızın Yaptığı 1000$’lık alımda 0.1 işlem ücreti kesilmektedir. bu diğer borsalarla aynı işlem ücreti kesilen 0.1 işlem ücreti 1$ ve bu işlem ücretinin %50’si siteye %50’si ise sizin hesabınıza yansımaktadır.

Sitenin kendi koini mevcuttur bir hafta önce 3$ civarında olan bu coin şuanda 17.55$ civarlarında.

Sitenin Kendi koinini alıp elinizde tutarsanız. borsanın günlük komisyonunun %50’si bu para birimini ellerinde tutanlara dağıtıyor. Yani sadece bu para birimini alarak bu borsaya ortak olmuş oluyorsunuz. Bu para biriminin son günlerde değerini 10’a katladığını da belirtmekte fayda var.

KuKoin’e Nasıl Kayıt Olunur ?

İlk Olarak Buraya Tıklayarak Üye Olunuz.

Sign Up kısmına gelerek üye olma kısmına giriyoruz. Sizden istenenleri yazdıktan sonra  Invıtation kısmına da “7Rct15” yazıyoruz. Eğer böyle bir kısım yoksa yada sizde yapılmışsa es geçebilirsiniz. Davet kodunu yazarsanız sitemize yardımcı olmuş olursunuz, sizden azalacak bir şey olmayacak.

Üye formunu doldurup gönderdikten sonra e-mail hesabınızı kontrol edin ve aktivasyon linkini doğrulayın. Mail bazen diğer klasörler kısmında yer alan spama düşebiliyor. Mail gelmemiş gibiyse bu kısmı mutlaka kontrol ediniz.

Aktivasyondan sonra üyeliğiniz hazır ancak işlem yapmak için bir adım daha kaldı. İki adımlı doğrulama olarak geçen bu ayarı, ayarlar sekmesinden yapabilirsiniz. Google Authenticator adlı uygulamayı yükleyerek, barkod okutacaksınız. Bunun için uygulamadaki + işaretine tıklayınız. Barkodu okutunca size sürekli değişen bir kod verecek ve bu kodu internet kapalı olsa bile kullanabileceksiniz. Sizden istediği yere bu kodu yapıştırdığınızda tam güvenlik sağlanmış olacak ve işlem yapmanıza müsaade edecektir.

Borsada İşlem Nasıl Yapılır ?

Borsada işlem yapmak için öncelikle Koin almamız gerekiyor Bitcoin , ethereum , litecoin gibi altarnetifleri seçerek koineks borsasından lira olarak alabilirsiniz. daha sonra aldığımız koini bu borsaya Atmamız gerekmekte Adımları detaylı izleyin.

1- Sağ üstte $ kısmının üzerine gelip deposit kısmına girelim.

2- Deposit kısmından Bitcoini seçin.

3- Aldığınız Bitcoin adresine , Koineksten lira karşılığı aldığınız bitcoini atın. Ortalama bir saate hesaba gelir.

4- Aktarımı tamamladıktan sonra Market kısmından , Bull sell ayarlarını vererek alım satımlarınızı tamamlayabilirsiniz.

Binance üye alımlarını kapattı bu dönemde en güzel borsa bana göre bu gerek ara yüzü gerek kullanım rahatlığı olduğu için tavsiye ederim. Herkese bol kazançlar. Bizimle kalın günlük coin sinyali vermekteyiz.

Borsaya Kayıt Ol.

CEVAP BIRAKIN

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen Adınızı Girin