TRON (TRX)

Son iki haftadır hep gündemde olan tron coini iki günde %300 kar gösterip şuan düşmektedir. Fakat bu düşüş sadece tronda değil bütün coinlerde olduğu için meraklanmaya gerek olmadığını düşünüyorum. bazıları 2000 satoshi değerinden bazıları 1000 satoshi değerinden girdi.

Ben 810 Satoshiden 24,457 Adet trx aldım. şuanda satoshi değeri 675 değerinde fakat yükseleceğine inandığım için bozdurmuyorum.

ETHLEND (LEND)

Dört ocaktan beri takibimde olan lend iki gün içerisinde iki kat kazandırdığını gördüğümde almadığım için pişman oldum. tekrardan 0.21$’e geldiğinde alım fırsatı olduğunu düşünüp hiç düşünmeden, 5002 tane lend aldım.

 

Quantstamp 

Geçen hafta 0.50$ seviyelerinde aldığım Quantstamp’ı 0.75$ seviyelerinde bozarak %50 kaar ile ayrıldım. şuan tekrardan 0.45$ seviyelerine geldiğini gördüğümde almak istedim 2,393 tane Quantstamp aldım.

Aeron 

bir dolardan iki günde on dolar seviyesine çıkan aeron, üç dolar seviyesine düşmüş ve tekrardan  altı dolar seviyesine çıkmıştı. Market hacminin düşmesi ile birlikte 3.36$ seviyesine inen aeron aldıklarımın arasında. altı dolara çıkmasını tahmin ettiği için 292 Adet aeron aldım.

Ortalama bir haftada %40 kaar etmesini düşündüğüm ve aldığım coinleri burada sizlerle paylaştım. Kötümü düşünüyorum veya mantıklımı olduğunu yorum atabilirsiniz. bol kazançlar.

Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP BIRAKIN

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen Adınızı Girin