Tarihi 16.cı yüz yıla kadar dayanan Rothschild Ailesi trilyonlarca dolarlık servetleri ile dünyanın en zengin ve en kirli işlerine ulaşmış ailesidir. Aileyi kuran Mayer Amschel Rothschild zamanında beş oğlunu Avrupanın beş büyük baş kentine göndermiş ve aile günümüze kadar uyuşturucu ve köle ticareti ile dünya borsasına yaptıkları hileler ile ve savaşa sürükledikleri ülkelere verdikleri yüksek faizli borçlarla hızla büyümüştür. Rothschild Ailesi Fransa, İngiltere savaşında iki tarafa’da borç vererek İngiltere merkez bankasını yaklaşık seksen yıl boyunca yönetmiş Hitler Almanyasını gizliden desteklemiş, Rus japon savaşına zemin hazırlamış ve kırım savaşında Osmanlı devletine dış borç vermesine rağmen Osmanlıya komşu olan ülkeleri finans edip Osmanlıya karşı savaşmaları için kışkırtmış ve Osmanlının askeri ve ekonomik gücünü yıpratmak için elinden geleni yapmıştır. Afrika da çıkardıkları kargaşalar sonucu bir milyondan fazla insan hayatını kaybetmiş ve bu Kıtanın yer altı zenginlikleri de Rothschild Ailesi tarafından domine edilmişti.

İddalara göre dünya elmas ticaretinin %90’ı Altın ticaretinin ise %40’ı bu aile tarafından yapılmaktadır. Yine başka idda’lara göre toplam servetleri 1937 yılında 500 milyar dolara yani amerika devletinin  toplam hasılatının iki katına çıkmıştır günümüzdeki toplam servetlerinin 3.000.000.000.000$ civarında olduğu söylenmektedir. İsrail devletinin kurulup gelişmesinde de büyük destek sağlayan bu Yahudi aile bazı kuralları vardır ve bu kurallar şu şekildedir.

  • Servetinin ve ailenin lideri ailenin en büyük erkeği olacaktır.
  • Servetin dışarıya çıkmaması için evlilik sadece kuzenler arasında olmalıdır.
  • Aile serveti bölünmemeli ve gizli tutulmalıdır

bu kurallar dünyanın en zenginleri listesinde Rothschild Ailesini görmememizin sebebidir. Bazı komple teorisyenler ailenin yeni dünya düzenini sağlamak adına şirketleri ve devletleri kontrol ettiği bir İlluminati üyesi olduğunu idda etmektedir.

CEVAP BIRAKIN

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen Adınızı Girin